Tomasz Kalota - blog | Rentier.pl

iSkandia - dostęp do rachunku przez iPhone i iPad

Skandia przygotowała aplikację na platformę iPhone/iPad i dedykowaną dla osób posiadających polisę w firmie Skandia Życie TU SA. Podstawowym celem aplikacji iSkandia, jest stworzenie nowego kanału dostępu do informacji o polisie i stanowi mobilną wersję portalu internetowego.

Debiut RUNICOM S.A. na rynku NewConnect planowany na początek stycznia 2011 roku

Runicom S.A. (dawniej TOTMES Nowe Technologie S.A.) – fundusz typu private equity specjalizujący się w inwestycjach w spółki z branży IT – planuje w pierwszych dniach stycznia 2011 roku zadebiutować na rynku NewConnect. Debiut został poprzedzony prywatną emisją akcji, z której Runicom pozyskał ponad 1 mln złotych. Środki te zostaną przeznaczone na nowe inwestycje spółki. Autoryzowanym Doradcą Spółki jest WDM Autoryzowany Doradca Sp. z o.o.

Oszczędzaj o 10% szybciej w jesiennej promocji Skandii

Do 10 grudnia została przedłużona jesienna promocja Skandii, w ramach której o 10% powiększana jest pierwszoroczna składka. Promocja dotyczy umów ubezpieczenia, zawartych na podstawie wniosków podpisanych w okresie od 11 października 2010 r. do 10 grudnia 2010 r. i doręczonych do siedziby Skandii Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w okresie do 23 grudnia 2010 r., w oparciu o Ogólne Warunki Ubezpieczenia na życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym Multiportfel Złoty Wiek oraz Postanowienia Szczególne do OWU: PS011-101011-R-ZWK-091215.

Giełda Papierów Wartościowych - zestaw inwestora

Zestaw Inwestora

Aby zarabiać więcej - Trzeba inwestować. Ponieważ zasoby czasu są ograniczone należy zmusić swoje środki, by zarabiały na Ciebie. Pod takim hasłem 6 października rusza kolejna promocja wydawnictwa Złote Myśli, w której Wydawnictwo dopłaca 50% ceny do zestawów ebooków poruszających tematykę inwestowania na Giełdzie Papierów Wartościowych. Ebooki zostały dobrane w trzech zestawach:

Czas na giełdę!

Od wczoraj dostępna jest książka Daniela Sokołowskiego zatytułowana "Czas na giełdę!", w której autor stara się wyjaśnić początkującym inwestorom jak zacząć zarabiać na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Czas na giełdę!

Czy domeny internetowe .CO to dobra inwestycja?

Minął już tydzień od dnia w którym domeny internetowe z końcówkami .CO zostały udostępnione dla wszystkich bez ograniczeń. Właściciele firm mogą zarezerwować dodatkowe adresy, które będą wspierały ich przedsiębiorstwa.

Przepływy pieniężne a zyski kapitałowe

Bogaty ojciec mawiał, że finansowy wskaźnik IQ jest bardzo ważnym elementem naszego sukcesu w prawdziwym świecie, ale obejmuje on o wiele więcej niż tylko proces zarabiania czy generowania pieniędzy, czyli to, na czym ludzie skupiają się najbardziej. Musisz nauczyć się: zarządzać pieniędzmi, pomnażać je wykorzystując dźwignię finansową, chronić je, obrać moment zakończenia przedsięwzięcia.