Open-Net S.A. uruchomi salony multimedialne

Open-Net S.A. – publiczny operator telekomunikacyjny dostarczający usługi telefonii stacjonarnej i internetowej – podpisał umowę ramowa ze spółką MoSoCo Sp. z o.o. na mocy której zostanie powołany wspólny projekt, mający na celę budowę nowoczesnej sieci salonów multimedialnych Everest. W I kw. 2012 r. Open-Net S.A. planuje uruchomić przynajmniej 2-3 salony Everest. Do końca 2012 r. planowane jest otworzenie ok. 40-80 kolejnych salonów.

-„Przedsięwzięcie realizowane wspólnie z MoSoCo Sp. z o.o. pozwoli nam dotrzeć do rzeszy nowych klientów, którym będziemy mogli zaproponować nasze główne produkty w innym niż dotychczas modelu sprzedaży. Przed wszystkim zamierzamy stworzyć kompleksowy produkt multimedialny na który będą się składały usługi dostępowe dostarczane przez Open-Net S.A. (Internet, telewizja, telefon) wraz z unikalnym contentem i sprzętem audio-wizualnym, który zapewni MoSoCo Sp. z o.o. Dystrybucja będzie realizowana za pośrednictwem bardzo nowoczesnych salonów Everest, których wystrój i funkcjonalność będzie oparta o know-how MoSoCo Sp. z o.o.” – mówi Janusz Kumala, Prezes Zarządu Open-Net S.A.

Open-Net S.A. wraz MoSoCo Sp. z o.o. zamierzają otworzyć pierwsze salony na początku 2012 r. Do końca 2012 r. planowane jest otworzenie ok. 40-80 salonów.

-„Pierwsze nowe salony będą uruchamiane na terenach na którym posiadamy sieci dostępowe, m.in. Skarżysko-Kamienna, Bielsko-Biała, Katowice. Pozwoli na przed wszystkim na szybkie dostosowanie Oferty do potrzeb klientów. Warto tu także zwrócić uwagę na intensywną strategię akwizycji realizowaną przez Open-Net S.A., co w rezultacie przekłada się na bardzo szybki rozwój terytorialny w obrębie którego będziemy mogli oferować nowe usługi.” – dodaje Janusz Kumala, Prezes Zarządu Open-Net S.A.

W dniu 28 listopada 2011 r. Open-Net S.A. informował o podpisaniu umowy ramowej ze spółką Optonet S.A., której przedmiotem są wzajemne świadczenia w zakresie tworzenia, integrowania, obsługi i sprzedaży produktów, a także prowadzenia wspólnych działań marketingowych. W dniu 25 listopada 2011 r. Open-Net S.A. informował także o podpisaniu umowy ramowej ze Spółką Electronic Control Systems Sp. z o.o. na realizowane zleceń w zakresie obiektów sieciowych. 

* * * * *

OPEN-NET S.A. to publiczny operator telekomunikacyjny, działający w ramach telefonii stacjonarnej. Spółka jest również właścicielem i operatorem usługi Alteo opartej na technologii telefonii internetowej. Głównym źródłem przychodów Emitenta jest sprzedaż usług telefonii stacjonarnej, w tym największy udział należy do hurtowej telefonii stacjonarnej. Usługi oferowane przez Spółkę w zakresie telefonii internetowej świadczone są na obszarze całej Polski. Natomiast w zakresie telefonii stacjonarnej Emitent skupia swoje działania na terenie województwa śląskiego.

Pełny tekst w załączonym pliku PDF

ZałącznikWielkość
Open-Net_S.A._uruchomi_nowoczesne_salony_multimedialne.pdf52.24 KB