GP Adrenalina S.A. nabyła 35% udziałów w KRAB MH & SE Sp. z o.o.

Warszawa, 26 kwietnia 2012 roku – Grupa Produkcyjna Adrenalina S.A. – podmiot z Grupy Novainvest S.A. specjalizujący się w pełnej obsłudze produkcyjnej wydarzeń artystycznych oraz eventowych – nabył 35% udziałów w kapitale zakładowym KRAB Music House & Special Events Sp. z o.o. Jeszcze w roku 2012 GP Adrenalina S.A. planuje zadebiutować na rynku NewConnect. Koordynatorem oferty będzie Nova Capital Advisors Sp. z o.o.

-„Początki Agencji Artystycznej KRAB Music House & Special Events Sp. z o.o. sięgają roku 1996. Na początku była to mała firma, która sprawowała opiekę menadżerską nad kilkoma grupami rockowymi, kolejno pojawiły się zespoły jazzowe, klasyczne i popowe. W ofercie znalazły się także usługi z obszaru kabaretu i teatru. W chwili obecnej KRAB jest wszechstronną agencją artystyczną, która poza opieką menadżerską oferuje zróżnicowaną gamę usług, takich jak bukowanie artystów, obsługę tras koncertowych zagranicznych artystów, produkcję płyt, a także organizację promocyjnych i integracyjnych imprez firmowych.

Włączenie do Grupy Adrenalina S.A. spółki KRAB zwiększy atrakcyjność i kompleksowość naszej Oferty, a także przełoży się na skalę generowanego w Grupie wyniku finansowego. Będzie to także istotne z punktu widzenia oferty prywatnej na rynku NewConnect, którą planujemy zrealizować w III kw. 2012 r. Nie wykluczamy iż do tego czasu pojawią się kolejne spółki w Grupie.” – mówi Radosław Konarski, Prezes Zarządu GP Adrenalina S.A.

GP Adrenalina S.A. zamierza przeznaczyć środki z emisji na zwiększenie kapitału obrotowego, który pozwoli zaistnieć Spółce m.in. w obszarze produkcji filmowej. 

Misją GP Adrenalina S.A. jest zjednoczenie producentów z branży eventowej i artystycznej pod wspólną marką, co pozwoli dotrzeć do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych z szeroką ofertą bardzo wyspecjalizowanych usług.

Pełny tekst w załączonym pliku PDF

ZałącznikWielkość
GP_Adrenalina_SA_nabyla_35_udzialow_w_KRAB_MH.pdf116.94 KB