Emmerson ma wyłączność na sprzedaż fabryki Daewoo Electronics

Emmerson S.A. – notowana na NewConnect, jedna z największych i najbardziej znanych firm działających na rynku nieruchomości w Polsce – została wybrana przez Daewoo Electronics sp. z o.o. na wyłącznego doradcę i agenta przy sprzedaży nieruchomości Spółki w Pruszkowie. Zbywana nieruchomość to zakład produkcyjny odbiorników telewizyjnych składający się z kompleksu budynków produkcyjnych o łącznej powierzchni ok. 61 000 m2, wybudowanych na prawie 17 hektarowej działce. Pod koniec listopada br. Emmerson S.A. nawiązał także współpracę z Toyota Material Handling Polska sp. z o.o. oraz Provimi Polska sp. z o.o.

- „W IV kw. br. udało nam się pozyskać kolejnych dużych i rozpoznawalnych klientów. W listopadzie rozpoczęliśmy współpracę z Toyota Material Handling Polska sp. z o.o. oraz Provimi Polska sp. z o.o. , teraz do tego grona dołączyła spółka Daewoo Electronics sp. z o.o. Coraz więcej klientów dostrzega naszą skuteczność w realizacji dużych i nietypowych zleceń, co pozwala nam coraz mocniej zaistnieć na polu obsługi klientów instytucjonalnych. Ponadto tego typu transakcje są również dość istotne z punktu widzenia generowanych wyników finansowych. Cały czas pracujemy nad pozyskiwaniem kolejnych dużych klientów, dla których moglibyśmy realizować zarówno jednorazowe działania sprzedażowe jak i prowadzić długofalowe doradztwo w zakresie zarządzania ich nieruchomościami.” – mówi Marcin Bedla, Członek Zarządu Emmerson S.A., odpowiedzialny w spółce za segment nieruchomości komercyjnych.

W ostatnich kilku miesiącach Emmerson S.A. otworzył cztery kolejne biura: własne oddziały w Warszawie oraz Płocku, a także biura franczyzowe w Białymstoku i w Młoszowej k. Chrzanowa (Małopolska). Niedawno podpisana została umowa franczyzowa dotycząca uruchomienia biura w Zielonej Górze. W fazie organizacji są kolejne partnerskie placówki.

* * * * *

Emmerson S.A. to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych polskich firm zajmujących się doradztwem i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Spółka działa od 1994 roku, od 2007 roku w formie spółki akcyjnej. Emmerson S.A. należy do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz regionalnych stowarzyszeń w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście, które zrzeszone są w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Firma uczestniczy w internetowym systemie wielokrotnego oferowania MLS (Multiple Listing Service), zajmując czołowe miejsce pod względem liczby zgłaszanych ofert nieruchomości.

KRS: 0000297408