25 lipca 2012 r. Novainvest S.A. zadebiutuje na rynku Catalyst

Do obrotu zostaną wprowadzone obligacje o łącznej wartości 947 tys. zł Warszawa, 24 lipca 2012 roku – Novainvest S.A. – spółka notowana na rynku NewConnect - zadebiutuje na rynku Catalyst 25 lipca 2012 r. W ramach oferty prywatnej Novainvest S.A. wyemitowała obligacje serii A o wartości 947 tys. zł. Papiery dłużne o wartości nominalnej 1 tys. zł mają dwuletni termin zapadalności oraz oprocentowanie na poziomie 14% rocznie, wypłacane w okresach kwartalnych.

-„Obligacje Novainvest S.A. powinny być ciekawą ofertą inwestycyjną na tle innych papierów dłużnych notowanych na rynku Catalyst. Przede wszystkim warto tu zwrócić uwagę na atrakcyjne oprocentowanie na poziomie 14% rocznie oraz kupon kwartalny. To sprawia, że wyemitowane przez nas obligacje są nie tylko dobrą lokatą kapitału ale także inwestycję która daje wymierne efekty już w okresie krótkoterminowym.” - mówi Łukasz Kossakowski, Prezes Zarządu Novainvest S.A.

Pierwsze notowanie obligacji Novainvest S.A. na rynku Catalyst odbędzie się 25 lipca 2012 r. o godz. 10 30 w siedzibie GPW przy ul. Książęcej 4 na poziomie 1 w sali Catalyst.

Transmisję na żywo z debiutu będzie można obejrzeć pod adresem http://gpwmedia.pl/novainvest/

W dniu 27 czerwca 2012 r. ZWZA Novainvest S.A. powzięło uchwałę w przedmiocie zmiany nazwy Spółki na Digate S.A.

-„Przy okazji debiutu na rynku Catalyst będziemy chcieli pokazać nowe kierunki strategiczne w jakich planujemy kształtować działalność biznesową Novainvest S.A., a także przybliżyć specyfikę działalności Spółki w związku z połączeniem z Digate Interactive Sp. z o.o.” – dodaje Łukasz Kossakowski, Prezes Zarządu Novainvest S.A.

Pełny tekst w załączonym pliku PDF

ZałącznikWielkość
25_lipca_2012_Novainvest_SA_zadebiutuje_na_rynku_Catalyst.pdf114.95 KB